مزایای بادکنک های فویلی :

مزایای بادکنک های فویلی این است که از کیسه انعطاف پذیری تولید شده اند که می توانید با گازهایی مانند هلیوم ، هیدروژن ، اکسید نیتروژن ، اکسیژن و هوا آنها را باد کنید.حتی میتوانیم برای کارهای خاص بادکنک ها را با دود ، آب مایع ، رسانه های دانه دار (به عنوان مثال شن ، آرد یا برنج)  پر کنیم.
بادکنک های فویلی از موادی مانند لاستیک ، فویل متالایز ساخته شده اند و می توانید در رنگ های مختلفی آنها را از فروشگاه آس پازار تهیه کنید.برخی از بالون های فویلی برای اهداف تزئینی یا سرگرمی استفاده می شوند ، در حالی که برخی دیگر برای اهداف علمی مانند هواشناسی ، درمان ،پزشکی یا غیره استفاده می شوند.

مزایای بادکنک های فویلی

خصوصیات بادکنک ها و بالون های فویلی :

از خصوصیات این بادکنک ها میتوان به حجم کم و قیمت پایین و کیفیت خوب آنها اشاره کرد و دیگر اینکه شما میتوانید از این بادکنک ها برای چندین جشن خود استفاده کنید ، به این صورت که میتوانید بعد از هر بار استفاده باد آنها را خالی کرده و برای جشن و میهمانی بعدی خود آنها را باد کنید . همین خصوصیات این بالون های زیبا باعث شده تا طیف گسترده ای از کاربران را جذب خود کرده و استفاده آنها را از بادکنک های لاتکس بیشتر کند.

شرکت آس پازار بادکنک های فویلی را از مواد اولیه فویل متالایز در رنگ ها و طرح های مختلف مانند اعداد ، حروف انگلیسی و شکل تم ها تولید میکند و مفتخر است تا به بهترین شکل ممکن خدمات و سرویسهای خود را به مشتریان عزیز ارائه دهد. همچنین لازم بذکر است اعلام کنیم که تمامی سفارشات به سرتاسر ایران ارسال خواهند شد و شما میتوانید با خرید از سایت آس پازار خریدی خوب و بیاد ماندنی را برای خود به ارمغان بیاورید و آن را به دوستان خود نیز پیشنهاد دهید.

ASpazar :آس پازار اعلام میدارد که ، ما حراج نکرده ایم بلکه ارزان میفروشیم